Warsztaty prowadzone przez Edytę były przede wszystkich nasycone wieloma praktycznymi ćwiczeniami dramatycznymi, które można śmiało przenieść na grunt pracy zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi. Niesamowita energia trenerki, elastyczność w prowadzeniu zajęć i bogate doświadczenie przekazywane w postaci przykładów sprawiało, że czas na warsztatach biegł niespodziewanie szybko, a każdy czuł się swobodnie. Zajęcia były oparte o merytoryczną wiedzę i ujęte w cyklu Colba, co ułatwiało przyswajanie wiedzy i wyciąganie wniosków. Zdecydowanie polecam ;)
Bardzo polecam warsztaty prowadzone przez Edytę! Bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Zaraża pozytywna energią, widać zaangażowanie z jej strony w każdym calu! :) jeśli tylko będzie okazja to chce kontynuować z Nią współpracę :)
Edyta jest profesjonalistką w każdym calu. Jej warsztaty są przemyślane, niestandardowe i prowadzone z pasją oraz dużym zaangażowaniem. Uważam, że bardzo dużym atutem Efekto jest indywidualizm w podejściu do danej grupy warsztatowej oraz elastyczność w trakcie trwania warsztatu. Warsztaty Edyty są niesamowitym połączeniem standardu i kreatywności. Spotkania w trakcie których pojawiają się emocje są najwspanialszą formą edukacji i dają możliwość zmiany. Z całego serca POLECAM :D
Polecam współpracę z Edytą :) Edyta to człowiek o dużej wiedzy, którą chętnie się dzieli z uczestnikami warsztatów. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia, zaraża swoim optymizmem wszystkich wokół :) zachęcam do udziału w warsztatach Edyty naprawdę warto! :) Iwona

Edyta to psycholog z pasją i energią do działania. Tematy realizuje w ciekawy sposób. Jest osobą kompetentną i godną zaufania. Polecam gorąco ;)

Z ogromną przyjemnością uczestniczyłam w warsztacie prowadzonym przez Edytę. Na prawdę jestem pod wrażeniem jej zaangażowania podczas prowadzenia zajęć. Informacje przekazywane są w prosty i logiczny sposób, tak aby do każdego dotarły, ponad to prowadząca na każdym kroku dba o panującą atmosferę. Integruje grupę, co sprawia że uczestnicy warsztatu czują się swobodnie, dodaje im to otuchy i chęci do działania. Podsumowując, pełen profesjonalizm :) polecam.

Uczestniczyłam parę dni temu na warsztacie o indywidualnych wzorcach myślenia, prowadzonym (z pasją, jak zawsze) przez Edytę. Polecam ze względu na świetną atmosferę, ciekawe i istotne treści (z którymi się wcześniej nie spotkałam), doskonałe przygotowanie prowadzącej oraz bardzo warsztatową formę spotkania. Czekam na kolejny warsztat :)

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach przeprowadzanych przez Edytę. Swoje zajęcia przeprowadza z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem. Gorąco poleacm :)

Miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch warsztatach prowadzonych przez Edytę. Widać, że jest to jej wielką pasją, zaraża swoim optymizmem. Po wyjściu z warsztatów czułam wielki entuzjazm i nadzieję na to, że mogę coś zmienić w swoim życiu na lepsze, zachęciła mnie do działania. Edycie nie są obojętne potrzeby uczestników warsztatów, zawsze stara się abyśmy czuli się jak najlepiej i wynieśli z jej warsztatów jak najwięcej. Jeśli tylko będę miała możliwość z przyjemnością skorzystam z oferty jaką daje EFEKTO :) Gorąco polecam !!!!

Moim zdaniem uważam że Edyta ma duży potencjał i ambicje w dążeniu do tego co robi co jest wielkim plusem. Jest bardzo pracowita wykonuję swoją pracę w 100 %. Bardzo spokojna opanowana elokwentna nie boi się wyzwań uśmiechnięta podchodzi z wielkim zaangażowaniem do wszelakich jej zadań wyznaczonych. Widać w niej to co robi to sprawia jej wielką przyjemność i cały czas się rozwija by dalej spełniać swoje cele oby tak dalej Edyta :)

Edyta w swojej pracy warsztatowej stwarza swobodną przestrzeń do działania. Polecam jej warsztaty, które bazują przede wszystkim na ciekawych i inspirujących ćwiczeniach. Edyta poszerza je o teoretyczną i rzetelną wiedzę na dany temat. Pełen profesjonalizm i mnóstwo pasji, która zaraża uczestników do dalszego działania w codzienności.Polecam serdecznie:)

Warsztat Edyty był pełen pomysłów i zaangażowania. Przekazywała swoją wiedzę w sposób zrozumiały, ale nie nudny. Potrafiła nawiązać także do tematów poprzednich/innych szkoleń, które niejako wiązały się z tematem omawianym przez Nią. Edyta używała różnych środków przekazu, które budziły w uczestnikach chęć współpracy, uśmiech i komfortowe samopoczucie :)

Warsztaty prowadzone przez Edytę to 100% zaangażowania, pasji i chęci dzielenia się swoimi kompetencjami. Dodatkowo, oprócz wiedzy teoretycznej, przekazywanej w niezwykle ciekawy i jasny sposób, na zajęciach otrzymuje się ogomną dawkę motywacji, uśmiechu, a także zastrzyk megapozytywnej energii. Z całego serca polecam udział w warsztatach, to samo dobro :)

Edyta prowadzi warsztaty z pasją. To o czym mówi głęboko Ją interesuje i to widać. Bardzo aktywnie działa i prze do przodu, ciągle się rozwijając. Przekazywana przez Nią wiedza jest rzetelna, sprawdzona i wyselekcjonowana. Choć to tegoroczna absolwentka, to może pochwalić się dużym praktycznym doświadczeniem. Polecam ! :)

Wypływa z niej wewnętrzny spokój, którym otula, by wyciszyć i uspokoić. Ujmując zagadnienie z perspektywy potrafi dodać wiary w ludzi jednocześnie rozniecić jasną i silną iskierkę do działania. Dysponując rozległą wiedzą nabytą w ciągu toku studiów zapeniam, że Edyta to właściwa osoba - na właściwym miejscu, dzialająca we właściwym czasie. ;) Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona, przede wszystkim chętna do współpracy! Z własnego doświadczenia wiem, że naprawdę trudno się zniechęca. ;P Nastawiona na pomoc, otwarta na drugą osobę. Niesamowicie kreatywna, a przy tym jakże efektywa i profesjonalna! Polecam... Polecam, ...POLECAM!!!

Mnóstwo pozytywnej energii, uśmiech, entuzjazm, profesjonalizm, szeroka wiedza teoretyczna... i można tak wymieniać i wymieniać, a najlepiej przyjść na warsztat i przekonać się samemu, że praca z Edytą to sama przyjemność :-)

Warsztat był świetnie prowadzony! Profesjonalnie i przyjemnie :) Świetny sposób przekazywania wiedzy. Będę polecać! :)

Warsztat tylko ukierunkował mnie w tym, co chcę robić w życiu :) Dziewczyny świetnie poprowadziły spotkanie i pomogły spojrzeć mi na dziecko lękowe i na jego świat z zupełnie innej perspektywy ! Polecam bardzooooo :)

Jedno jest pewne - zaraża entuzjazmem do działania i pracy nad sobą, udzielając konkretnych wskazówek, wskazuje drogę do lepszego "ja"! Edyta to mieszanka pełnego profesjonalizmu jak i zauroczenia głębią ludzkiej psychiki i działania. Sam korzystam ze skarbca jej wiedzy i bogatego doświadczenia! Polecam

Edyta to osoba, która wszystko co robi, robi na swoje 100%! Można się uczyć od niej pozytywnego nastawienia i podejścia do pracy i życia :) Polecam, Julia B.

Polecam współpracę z Edytą. Świetny naukowiec i działacz z dobrze ugruntowaną wiedzą teoretyczną i praktyczną! Osoba odpowiedzialna i godna zaufania. pozdrawiam, N.K.:)

Twoja rekomendacja

na górę strony